Вибір країни:

  Про компанію
  Привітальні слова голови правління компанії
  Турбота керівництва
  Професійний обмін досвідом
  Філософія компанії
  Структура компанії
  Почесні свідоцтва та звання
  Структура компанії
 ◎ Про компанію
 

Про компанію: Компанія з виробництва ваг Ба Ван заснована у 1985 році. Ми є одним з найбільших підприємств з виробництва ваг в Китаї. є організацією заступника генерального директора Китайської асоціації вагового обладнання.  Наша компанія - це компанія із значною технічною базою,що приділяє велику увагу розробкам та постійному оновленню продукції. Основна ідея нашої компанії - поєднання провідних технологій виробництва та багатого досвіду у сфері маркетингу. У 2008 році компанія була визнана «Державним підприємством високих технологій», електронні ваги виробництва нашої компанії були віднесені до «Продукції,що не підлягає державній перевірці». У тому ж році компанія отримала Державний сертифікат ААА рівня з виробництва вимірювальних систем.
Наша компанія займається виробництвом електронних та механічних ваг, а також різноманітних комплектуючих деталей для вагів: серія продуктових ваг з електронним табло, електронні ваги з підрахунком сумарної ваги та кількості одиниць товару, ваги торгові з підрахунком ціни, ваги платформні електронні з підрахунком сумарної ваги та кількості одиниць товару, ваги торгові електронні з роздрукуванням етикетки, ваги електронні контрольно-касові, ваги ковшові, ваги для новонароджених, ваги електронні водовідштовхуючі, ваги електронні звукові, електронні звукові платформні ваги, електронні та механічні кухонні ваги, ваги електронні для контролю ваги, кишенькові ваги, електронні кранові ваги, ручні гідравлічні електронні ваги, підлогові електронні ваги, електронні платформні ваги, електронні автомобільні ваги,механічні осьові автомобільні ваги, ваги електронні (механічні) для новонароджених, електронні (механічні) ваги з ростоміром, ваги електронні товарні рухомі, експортні товарні ваги з двостороннім циферблатом, двох- односторонні пружинні ваги, підлогові механічні ваги, ваги дитячі, ваги лабораторні чашкові механічні, ваги платформні механічні, ряд алюмінієвих давачів, серія сталевих давачів, вилиті гирьові ваги, нержавіючі гирьові ваги、мідні гирьові ваги、чашкові гирьові ваги і т.п.
Постачаємо алюмінієві деталі для різноманітних видів давачів, тензометричні системи, системи приладів для зважування, пластмасові корпуси для електронних ваг, нержавіючі платформи для електронних ваг, пластмасові платформи для електронних ваг, нержавіючі панелі для електронних платформних вагів, сталеві чаші з порошковим покриттям для електронних підлогових ваг, чавунні піддони для електронних платформних ваг, зварені із квадратної труби піддони для електронних платформних ваг, пластмасові з’єднувальні коробки, нержавіючі з’єднувальні коробки та ін., всі товари відповідають зразкам.
Усі електронні ваги мають сертифікати CCC, CE, OIML.
На сьогоднішній день компанія має завод, що знаходиться на території саду, загальна територія - 77тис. кв. м, площа будівель - 100тис.кв.м.  Користуючись основним принципом «все для людини», компанія побудувала для робітників гуртожитки готельного типу, кожна кімната яких має окремий санвузол, а також містить усе необхідне для проживання: кондиціонер, бойлер і т.п. По всій території заводу велика кількість зелених насаджень та дерев.
Офіси компанії, а також квартири робітників компанії знаходяться в Економічному центрі міста Юнкан, поряд із найбільшим п’ятизірковим готелем міста та Виставковим центром.
У 1993 році відкрився Партійний філіал компанії, у 2001 році була заснована Партійна школа, у 2008 році філіал компанії перетворився на Партійний комітет. У повсякденному житті ми особливо піклуємось про своїх робітників, приділяючи особливу увагу їхньому навчанню та відпочинку. Для того, щоб урізноманітнити їх життя у вільний від роботи час, були спеціально створені актовий зал, аудиторії, кімната для шахів, кінотеатр, кімната для відпочинку, зал для настільного тенісу, зал караоке, баскетбольний майданчик, кімната для більярду, комп’ютерний зал, бібліотека і т.п.
Компанія налічує 689 працівників, серед яких 2 доктори наук, 4 магістри, 5 економістів високого рівня, 13 інженерів, 1 бухгалтер, 36 висококваліфікованих працівників для контролю якості. Крім того, компанія має власний спеціалізований науково-дослідницький інститут, що є основою розвитку компанії у технічному плані.
Пройшло вже більше двадцяти років, впродовж цього часу наша компанія постійно була лідером з показників у виробництві, продажу, податкових виплатах серед компаній тієї ж галузі пров. Чжецзян. Також компанія залишається провідною компанією даної провінції і однією з найвідоміших компаній з виробництва ваг по всій країні. Згідно із підрахунками Китайської асоціації ваг, вже на протязі багатьох років наша компанія входить у п’ятірку найбільших компаній з виробництва та продажу електронних ваг.
На протязі останніх чотирьох років компанія отримала ім’я  відомої торгової марки пров. Чжецзян. Також компанія була оцінена за такими критеріями: «Центральне підприємство науково-технічного типу провінції Чжецзян», «Підприємство з великим потенціалом, що постійно зростає»,  «Підприємство із золотою репутацією у провінції Чжецзян», “Одне із надійніших промислових та комерційних підприємств ААА рівня пров. Чжецзян”, «Високотехнологічне підприємство пров. Чжецзян», «Центр розвитку та дослідження нових технологій провінційного рівня», «Культурна організація пров. Чжецзян» , вже на протязі 18 років компанія є «Організацією ААА рівня Сількогосподарського банку пров. Чжецзян».
До цього моменту ми вже подали заявки та отримали підтвердження на одержання більше ніж 50 патентів, ставши таким чином зразком для інших підприємств цієї галузі в місті Юнкан.
У 1999 році ми пройшли Міжнародну сертифікацію системи якості ISO900l, у 2008 році – пройшли сертифікацію ISO14000 та ISO18000, а також сертифікацію ведення бізнесу за критеріями провінції.
Наша компанія має номери готельного типу люкс для співробітників, партнерів та клієнтів, яких ми запрошуємо до нас для ознайомлення з компанією, подальшої співпраці та взаємного розвитку.
Компанія постійно займається пошуком спеціалістів, зокрема на такі посади: технічний персонал, що працює з електронними вагами, фахівці з технічної роботи з цифровими давачами, алюмінієвими та сталевими давачами, співробітники на керівні посади, а також спеціалісти з маркетингу. Ми щиро сподіваємось на постійне поповнення нашого трудового колективу висококваліфікованими спеціалістами.
Голова правління компанії пан Ін Тянь Тун (президент Асоціації ваг пров. Чжецзян, президент Асоціації ваг міста Юнкан, член Загальнокитайських зборів народних представників)
Генеральний директор компанії пан Ін Юй (присяжний Народного суду міста Юнкан, віце-президент Асоціації підприємців міста Юнкан, віце-президент Асоціації приватних підприємців міста Юнкан, член Народної політичної консультативної ради)

Сподіваємось на нашу з Вами дружбу та плідну співпрацю!